0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Badanie psychologiczne dotyczące dorosłości

Poniższe twierdzenia dotyczą cech i zdolności posiadanych przez ludzi. Proszę ustosunkować się do każdego twierdzenia, wybierając odpowiedź, która najlepiej opisuje Pani /Pana osobę, i wpisać numer tej odpowiedzi pod pytaniem.

Będą Państwo mieli kilka kwestionariuszy do wypełnienia. Niektóre kwestionariusze będą miały inne kategorie odpowiedzi, dlatego proszę czytać uważnie instrukcję. W niektórych pytaniach wystarczy wpisać numer odpowiedzi, np 2- raczej nie, wystarczy wpisać "2", w jednym trzeba będzię wpisać dłuższe odpowiedzi.

Szanowni Państwo

Jestem doktorantką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.Prowadzę badania psychologiczne w ramach mojej pracy doktorskiej. Uprzejmie proszę o wypełnienie tej ankiety, która będzie wykorzystana w pracy doktorskiej. Uzupełnienie jej przez Państwo przyczyni się do rozwoju wiedzy psychologicznej.  

Proszę o udział w badaniach studentów wszystkich lat studiów. Proszę o chwilę refleksji nad sobą i szczere odpowiedzi.

Dziękuję za pomoc

Monika Strzelecka

W tej ankiecie jest 178 pytań.