Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU

Serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu naukowym z psychologii, prowadzonym przez Katedrę Psychologii Osobowości KUL. Badanie dotyczy przekonań na własny temat oraz ogólnego samopoczucia i polega na wypełnieniu kilku kwestionariuszy. Całość zajmie około 30–40 min i podzielona jest na dwie części. Pierwsza część znajduje się na kolejnych stronach tej ankiety, natomiast druga na stronie internetowej, do której zostanie Pani/Pan przekierowany po wypełnieniu pierwszej części.

Badanie jest anonimowe, a jego wyniki w postaci zbiorczych zestawień statystycznych zostaną użyte wyłącznie w celach naukowych. Udział w badaniu jest w pełni dobrowolny i w dowolnym momencie można go przerwać bez żadnych konsekwencji. Oczywiście zachęcamy do wypełnienia całego badania w jego obydwu częściach.

UWAGA: Prawidłowa prezentacja drugiej części badania wymaga użycia komputera (nie da się wykonać tego badania na telefonie), dlatego bardzo prosimy, aby całość wykonać na komputerze. Jeśli otworzył/a Pan/i badanie na telefonie, bardzo prosimy o ponowne otwarcie linku do badania w przeglądarce internetowej na komputerze.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres: badanienaukowe.kps@gmail.com

W tej ankiecie jest 10 pytań.