Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Badanie osób w trakcie psychoterapii uzależnień

Szanowni Państwo, Nazywam się Patrycja Sławska - Jaroszewska. Odbywam studia doktoranckie na kierunku Psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. W związku z przygotowaniem rozprawy doktorskiej zwracam się do Państwa z prośbą o udział w badaniu. Polega ono na uzupełnieniu kilku kwestionariuszy i ustosunkowaniu się do zawartych w nich stwierdzeń. Badanie jest anonimowe, nie zbieram danych osobowych pozwalających zindentyfikować tożsamość osób uczestniczących w badaniu. Wyniki zostaną przedstawione w postaci zbiorczych opracowań statystycznych i wykorzystane wyłącznie w celach naukowych.

Z góry dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie ankiety - pomoże mi to opracowanie rozprawy doktorskiej. Istnieje możliwość zapisania stanu ankiety i powrotu do niej w dogodnym momencie. Wystarczy nacisnąć przycisk "przełóż na później" w prawym górnym rogu ekranu.  Badanie potrwa około 30-50 minut. 

W tej ankiecie jest 51 pytań.
Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.