0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Badania do pracy magisterskiej

Cześć,


nazywam się Katarzyna Biedroń i jestem studentką V roku Psychologii Biznesu i Przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

 

Obecnie prowadzę badania w ramach pracy magisterskiej, które skierowane są do studentów grających oraz niegrających w gry komputerowe typu multiplayer.

 

Chciałabym Cię prosić o wypełnienie trzech kwestionariuszy i metryczki. Badanie zawiera 112 pytań i jest całkowicie anonimowe. Pamiętaj, nie ma ani dobrych ani złych odpowiedzi. Staraj się udzielać odpowiedzi zgodnie z tym co myślisz. Zebrane dane posłużą jedynie celom badawczym (naukowym) i będą analizowane zbiorczo, tj. na poziomie grupowym, a nie indywidualnym. 

 

Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas i za pomoc :)

 

 

 

 

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny kod dostępu do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Zapewniamy, że kod dostępu jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia kodów dostępu z odpowiedziami na pytania ankiety.