Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Wypożyczenia międzybiblioteczne - zamówienie książki

Zapraszamy do wypełnienia elektronicznego formularza dotyczącego zamówienia książki poprzez Wypożyczalnię Międzybiblioteczną.

UWAGA:

  1. Wypożyczalnia Międzybiblioteczna BU KUL sprowadza materiały wyłącznie na potrzeby pracowników, doktorantów i studentów KUL, którzy posiadają aktualne konto biblioteczne.
  2. Materiały biblioteczne (druki zwarte, mikrofilmy) z bibliotek w Polsce sprowadza się o ile nie posiadają ich inne biblioteki w Lublinie, a z bibliotek zagranicznych dzieła, których nie posiadają biblioteki krajowe.
  3. Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się czy poszukiwana publikacja nie znajduje się w zbiorach BU KUL, w bazach czasopism elektronicznych BU KUL lub w innych bibliotekach lubelskich.
  4. Koszt sprowadzenia materiałów bibliotecznych z bibliotek zagranicznych pokrywa zamawiający, natomiast zamówienia krajowe realizowane są bezpłatnie.

 

W tej ankiecie jest 14 pytań.